Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BÜYÜKŞEHİR SPORCUSU HİRANUR GURURLANDIRDI

Trabzon Büyükşehir Belediyespor sporcusu Hiranur Bayraktar, 10. Uluslararası Türkiye Açık Tekvando Turnuvası’nda (Turkish Open) 49 kiloda 3’üncü olarak gururlandırdı.

Trabzon Büyükşehir Belediyespor sporcusu
10. Uluslararası Türkiye Açık Tekvando Turnuvası İstanbul Keçiören Taha Akgül Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. 40 ülkeden 1500 sporcunun katıldığı turnuvada Trabzon Büyükşehir Belediyespor sporcusu Hiranur Bayraktar 49 kiloda 3.’lüğü elde ederek büyük bir başarıya imza attı.

DEĞERLERİMİZE KOL KANAT GERMEYE DEVAM EDECEĞİZ
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Belediyespor bünyesindeki sporcularının çeşitli branşlarda şampiyonluklar kazanmasından büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Son olarak Hiranur kızımızın kazandığı başarı bizleri mutlu etti. 4 yılı aşkın süredir Trabzon’da sporun gelişmesi için özel gayret gösteriyoruz. Büyükşehir Belediyespor bünyesinde var olan spor dallarını destekledik. Hentbol takımımız Süper Lig’e çıktı. Bireysel sporcularımıza da çok önem veriyoruz. Trabzon’da yetişen, başarılı olan ya da olması yüksek potansiyele sahip sporcularımızın kendi bünyemizde kalmasını istiyor ve bunu sağlamak için imkânlarımızı seferber ediyoruz. Yine Türkiye’de 2.’sini Trabzon’da açtığımız Sporcu Performans Ölçüm ve Yetenek Merkezi başta olmak üzere spor projelerimizi birbiri ardına hayata geçiriyoruz. Hiranur kızımızın nezdinde çeşitli branşlarda ülkemizde ve dünya genelinde elde ettikleri başarılarla göğsümüzü kabartan tüm sporcularımızı yürekten tebrik ediyorum. Kendi değerlerimize sahip çıkmaya ve onlara kol kanat germeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

ÖZTÜRK: SPORCULARIMIZLA YAKINDAN İLGİLENİYORUZ
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı ve Belediyespor Genel Kaptanı Dr. Murat Öztürk ise yaptığı açıklamada, “Hiranur Bayraktar ve tüm sporcularımızı başarılarından dolayı tebrik ediyoruz. Spora destek veriyor, sporcularımızla yakından ilgileniyoruz. Sporcularımız da kazandıkları madalyalarla bizleri gururlandırıyor. Bizden desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu başta olmak üzere, sporcularımızı müsabakalara hazırlayan hocalarımıza ve sporcularımızın ailelerine yürekten teşekkür ediyorum” dedi.