Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÇAYKUR Yeni Devlet İşçisi Alımı Başvuru İlanı Açıklandı! KPSS Şartı Yok

İŞKUR tarafından yayımlanan açıklamada,3 farklı işçi alımı ilanına göre tek ünvanda 45 işçi alımı gerçekleştirileceği ve ÇAYKUR’un ise 45 çay eksperi alımı yapacağı bildirildi

İŞKUR tarafından yayımlanan açıklamada,3

İŞKUR’dan yapılan açıklamaya göre;

“ÇAYKUR Devlet İşçi Alımı Başvuru Tarihleri
Kamu Personeli olarak geçen Belirli süreli istihdam edilecek 45 Çay Eksperi alımı için adaylar iş başvurularını 20 Mayıs 24 tarihi son başvuru günüde dahil tamamlayabileceklerdir.
Devlet İşçisi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?
Tam zamanlı ve Belirli süreli istihdam edilecek Çay Eksperi olarak görev yapacak toplam 45 Devlet İşçisi personeli alımı için adaylardan noter kurasına katılım ve başvuru aşmasında herhangi bir belge talep edilmeyecektir” denildi

ÇAYKUR Devlet İşçi Alımı Başvuru Nitelikleri Neler?

Devlet işçisi olarak çalışacak Belirli süreli Kamu Personeli alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru koşulları; Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Çay Eksperliği veya Çay Tarımı ve İşleme Teknolojisi bölümlerinden birinden mezun olmak. 18 ile 50 yaş aralığında olmak. Artvin Hopa 12 Çay Eksperi Alımı İŞKUR İş İlan No (00008285741), Trabzon Of 15 Çay Eksperi Alımı İŞKUR İş İlan No (00008285677) ve Rize Merkez 18 Çay Eksperi Alımı İŞKUR İş İlan No (00008285217).
Kamu Personel Devlet İşçisi Alımı Başvuruları
45 Çay Eksperi alımı için adaylar iş başvurularını İŞKUR üzerinden tamamlayabilecektir. Adayların İş Başvurularını İŞKUR internet adresi, Hizmet Noktaları ve son olarak Hizmet Noktalarından tamamlayabilecekleri belirtilmektedir.