Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GAZETECİLER DERNEĞİ KAPILARINI AÇTI

53 Gazeteciler Derneği Başkanı

53 Gazeteciler Derneği Başkanı Mustafa Bayrak pandemi nedeniyle dernek faaliyetlerini askıya aldıklarını belirterek “ Dernek binamızda yaptığımız bazı yenileme çalışmaları sonrasında kapımızı ilk Bürokrat ve Bazı STK başkanlarıyla açmış bulunmaktayız” dedi.

2019 Yılı Mart ayında ülkemiz ve Dünya da meydana gelen Korona virüs vakalarının ardından kapılarını basın toplantılarına kapatan 53 Gazeteciler Derneği kapılarını yine açtı.

2 yılı aşkın süredir kapılarını basın toplantılarına kapatan 53 Gazeteciler Derneği yeniden kapılarını basın toplantılarına ve kahvaltılara açtı.

Dernek Başkanı Mustafa Bayrak “ Uzun süredir kapılarımızı kapatmıştık, hiçbir bürokrat, siyasetçi, STK ve basın toplantısı düzenleyecek kurum ve kuruluşlara kapılarımızı kapatmak zorunda kalmıştık,  dernek binamızda yaptığımız bazı çalışmalar ile yeniden kapılarımızı açtık” dedi.

Bayrak açıklamasında “ Dernek binamızda ilk olarak bürokrat, Oda başkanları, müdür ve bazı iş adamları ile bazı STK laramızı ağırlayarak kapılarımızı açmış olduk” dedi.

Bayrak yaptığı konuşmada “Uzun süren kapanmanın ardından yeniden kapılarımızı açtık, bugüne kadar sizlerin basın toplantılarına katılarak bizler sorduk sizler cevapladınız, burada Basın toplantısını biz yaptık ve sizlerin sorularını bekliyoruz. Artık kapılarımızı açmış olduk” dedi.

Sabah kahvaltısına Rize valisi Kemal Çeber, Belediye Başkanı Rahmi Metin, Rektör Hüseyin Karaman, Çaykur Genel Müdür Yardımcısı Erdinç Hatinoğlu, Baro Başkanı Ümit Peçe, Başsavcı Mehmet Patlak, Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Alay komutanı Albay Hakan Dedebağı,  Ticaret Odası Başkanı Şaban Karamehmetoğlu, Borsa Başkanı Mehmet Erdoğan, Çayeli Bakır işletmeleri Genel Müdürü Murat Güreşçi,  Esnaf Odaları Birliği Başkanı Güven Aksoy, Basın İlan Kurumu Bölge Müdürü Ali Nuhoğlu, İletişim Dairesi Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürü Saadettin Kaşıkçı, Valilik Basın ve Halkla ilişkiler Müdürü Çetin Çakır, İş adamı Şaban Ali Razıoğlu ,Tekbayrak gazetesi imtiyaz sahibi Esin Bayrak  ile dernek yönetiminde yer alan Togay Muradoğlu, Dilek Onay Can, Mehmet Can Peçe, Meryem Şişman, Orhan Yazıcılar, Hasan Fehmi Demir, Ahmet Bayraktutan katıldı.