Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mehmet Akif Zerdeci İddialı Konuştu

Yeniden Refah Partisi Rize

Yeniden Refah Partisi Rize İl başkanı Mehmet Akif Zerdeci Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ ın da katıldığı Rize baş Müşahitleri toplantısında yaptığı konuşmada partisinin Rize’de 1. Parti olması için çalıştıklarını söyledi

Yeniden Refah Partisi Rize İl başkanı Mehmet Akif Zerdeci yaptığı konuşmada, “Yeniden Refah Partimiz genel merkez seçim ve hukuk işler başkanlığı, sandık baş müşahitleri atanması programı kapsamında belirlemiş olduğu pilot iller arasında Rize ilimizde bulunmaktadır. Bu kapsamda ilimizde yaptığımız çalışmalar sonucunda bugün bu salonda sandık baş müşahitlerimiz, mahalle ve köy başkanlarımızla birlikte

Kıymetli Genel başkanımızın iştirakleriyle beraber Muazzam bir kalabalık ile Rize’de tarihi bir toplantı gerçekleştiriyoruz. Bu programlarımızın hazırlanmasında modele ve parti çalışmalarımıza uygun sandık baş müşahitlerimizin atama çalışmalarının yapılmasında, gecesiyle gündüzüyle mahalle mahalle, köy köy çalışarak bu salonun dolmasında, bugün bu toplantımızın yapılmasında emeği geçen başta atanmış il ve ilçe sorumlularımız ilçe başkanlarımız olmak üzere, topyekûn her biri seferber olup bir il sorumlusu gibi çalışan il ve ilçe yönetim kurulu üyelerimize isimsiz kahramanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum, her birini tek tek kucaklıyor bağrıma basıyorum” dedi.

Başkan Zerdeci, “Bu programımız Genel başkanımızın partimizin kuruluşundan sonra Rize ilimize yapmış olduğu 4. Ziyareti oluyor. Bu durum bizleri haliyle onurlandırmıştır. Rizeliler olarak bizler Genel Başkanımızı çok seviyoruz. Kendileri de ilimize yapmış olduğu ziyaretlerle bizlere vermiş olduğu değeri ve önemi göstermektedirler. Rize teşkilatları olarak yapacağımız başarılı çalışmalarla bu hayır yarışında Rabbimizin yardımı ve inayetiyle Rize ilimizi bütün çalışmalarda herkesten önde en başarılı, birinci il yapacağız. Bundan böyle Rize Yeniden Refah Partimizin Kalesi olacaktır. Bu ne demek oluyor! Önümüzdeki ilk seçimde Rize’yi alacağız demektir. Rize yi almak demek tüm Türkiye yi almak demektir. Bu toplantıdan görülüyor ki bu inanç bu azim ve bu kararlılık Rize teşkilatlarımızda mevcuttur. Bu gün iktidar partilerin dahi iktidarın vermiş olduğu güçle kuvvetle başaramayacağı bir çalışmayı 6 aylık kısa bir süre içerisinde ilimizdeki sandık baş müşahitlerimizin tamamına yakınını atamasını yaparak gerçekleştirdik. Bu atamasını yaptığımız kadrolarımızla birlikte bu salonda mükemmel bir katılımla büyük bir heyecanla toplanmayı başarmış bulunmaktayız. Bu salonda sadece Rize’nin değil tüm Türkiye’nin ve dünyanın gözü üzerimizde olduğunun bilincindeyiz. Bugün gerçekleştirdiğimiz bu toplantımızla Rize’de bu salonda zafer meşalemizi yakıyoruz. Bu inanç meşalemizin ateşi buradan tüm Türkiye ye yayılacaktır.  Önümüzdeki ilk seçimde Yeniden Refah Partimizin kadroları tek başına iktidara gelecektir” dedi.

Başkan Zerdeci, “Artık vakit tamamdır diyoruz. Artık çare var ümit var Milletimize müjdeler olsun Yeniden Refah geliyor. Artık çözüm var çözümsüzlüklerin ve ümitsizliklerin dönemi bitmiştir. Artık hayrın kendisi var Yeniden Refah Partisi var.

Artık Yeniden Refahın vakti gelmiştir. Artık Yeniden Refah Partisinin ayak sesleri duyuluyor. Artık zaman Yeniden Refah ın zamanıdır” dedi.