Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sağlık Bakan yardımcısı Birinci Rize’de şehir hastanesi dolgusunu inceledi

Sağlık Bakan yardımcısı Dr. Şuayip Birinci  şehir hastanesi dolgusunu incelemek için Rize’ye geldi.

Sağlık Bakan yardımcısı Dr.

Sağlık Bakan yardımcısı Dr. Şuayip Birinci  şehir hastanesi dolgusunu incelemek için Rize’ye geldi.

 

Dr.Şuayip Birinci, Rize ziyaretleri kapsamında İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe ve Başkanlar ile bir dizi görüşmelerde bulundu.

 

Sağlık Bakan yardımcısı Dr. Şuayip Birinci, yaptığı açıklamadaRize Şehir Hastanesi projesinin muhteşem bir proje olduğunu belirtti. Yapımı süren Rize Şehir Hastanesinin, bölgenin sağlık alanındaki ihtiyaçlarını büyük oranda çözeceğini düşündüklerini söyleyerek, tamamlanan zemin dolgu çalışmalarını incelemek üzere Rize’ye geldiğini ve bu vesile ile de Rize Sağlık Müdürlüğümüzü ziyaret etmek imkânı bulduk” diye konuştu.

 

Rize Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe ise,  Bakan Yardımcısı Birinci’nin ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti belirterek, başta Rize Şehir Hastanesi olmak üzere Güneysu Ruh Sağlığı Hastanesi, Çayeli Devlet Hastanesi, Hemşin Sağlık Merkezi ve diğer yatırımlarımızın ilimiz için son derece önemli olduğunu ifade etti.

 

Tepe, “Ayrıca sağlık tesislerimizin tıbbi cihaz ve insan kaynakları konusunda daha da desteklenmeleri için ayrıntılı taleplerini ileterek, doğup büyüdüğümüz bu şehre hepimizin borcu var. Bu sebeple insanımız için elimizden ne gelirse yorulmadan cesaretle yapmak zorundayız. Bugüne dek yaptıkları tüm desteklerden ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.