Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Çeber gazetecileri unutmadı

Rize Valisi Kemal Çeber

Rize Valisi Kemal Çeber 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla Rize’de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi

Rize Ziraat Çay bahçesinde Rize Valisi Kemal Çeber’in yanı sıra İl Garnizon Komutanı Hakan Dedebağı İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman . İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe ve bazı müdürlerin de katılımıyla gerçekleştirilen basın buluşmasında karşılıklı sohbet edildi.
Günümüzün vazgeçilmez unsurlarından biri olan basının, mesai mefhumu gözetmeksizin her türlü zorlu şartta kamuoyunu aydınlatmak ve bilgilendirmek adına önemli bir görevi icra ettiğini ifade eden Rize Valisi Kemal Çeber” Bilginin her geçen gün katlanarak çoğaldığı ve teknolojinin takip edilmesi zor bir hızda geliştiği günümüz dünyasında, basın hayati bir önem taşımaktadır. Görsel ve yazılı medyanın yanında sosyal medya olarak nitelenen anlık haberleşme ve bilgi paylaşım ağlarının etkinliğinin günden güne arttığı günümüzde, gazetecilerimizin üzerine düşen sorumluluk her zamankinden daha fazladır. Doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı, basın ve basın çalışanları için yol gösterici değerlerdir.
Halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen basın mensuplarımız bu yönüyle milletin duygularına tercüman olmaktadırlar.
Rizemiz’de yaşanan gelişmeler hakkında toplumu bilgilendiren, ilimizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminde ve tanıtımın da etkin bir rol üstlenen basın mensuplarımız, bundan sonra da görevlerini aynı duyarlılıkla devam ettirerek, ülkemizle birlikte şehrimizin de kalkınmasına ve tanıtımına katkı sağlamaya devam edecektir.
Bu vesileyle tüm basın mensuplarımıza sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir meslek yaşamı diliyorum. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutluyorum”