Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

YRP, Rize Milletvekili Adayları İlçe Ziyaretlerine devam ediyor

YRP, Rize Milletvekili Adayları

YRP, Rize Milletvekili Adayları İlçe Ziyaretlerine devam ediyor

 

Yeniden Refah Partisi Rize Milletvekili Adayları seçim çalışmaları kapsamında sahada ziyaretlerini sürdürüyor.

 

Dün Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunan Milletvekili Adayları Mehmet Akif Zerdeci, Samet Şişman ve Mümin Bakırcı vatandaşlarla bir araya gelerek, talep ve önerileri dinledi.

İlçe genelinde vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Adayları, 14 Mayıs 2023 seçimlerinde sorunların çözümü için partilerine oy vermelerini istedi.

 

Partilerinin vaatlerini anlatan Milletvekili Adayları, daha sonra çalışmalarına ilçeye bağlı Dikkaya köyünde devam etti. Köy halkının sorunları ve talepleri dinlenerek yapılacak projeler hakkında bilgiler verildi.

 

Çamlıhemşin ilçemizde vatandaşlarımızın samimiyetlerine güveniyoruz diyen 1. Sıra Milletvekili adayı Mehmet Akif Zerdeci;

” Çamlıhemşin ilçemizdeki sorunları biliyoruz , Çamlıhemşin ilçemizin geleceği turizm. İlçeye en önemli gelirleri kazandıran turizmin gelişmesi, hizmet standardının yükselmesi, bölgede yaşanan mağduriyetlerin giderilmesi, kış turizminin de devlet yatırımıyla desteklenip önünün açılması konuları ile ilgili çalışmalarımızın çözüm önerilerimizi, parti programlarımızı meclise taşımak için sizlerin desteğini bekliyoruz. İnşallah Rize Turizmini dünya markası yapmak ve gelecek nesillere bir miras olarak ulaştırılması için her türlü desteği vermeye hazırız. bu seçimlerde sizden alacağımız güç ve destek ile birlikte kazanacağız, Rizemizi geleceğe birlikte taşıyacağız. Rizemiz adına yapılacak ne varsa partimiz bu taşın altına elimizi koymaya hazırız. ” dedi.

 

Çamlıhemşin ilçe ziyaretine Milletvekili Adayları Mehmet Akif Zerdeci, Samet Şişman, Mümin Bakırcı’ya Yeniden Refah Partisi Çamlıhemşin İlçe Başkanı Fatih Kaptan ve teşkilat mensupları da eşlik etti.