Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

YUSUFELİ’NDE T-14 TÜNELİNDE BAKIM-ONARIM ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Yusufeli’ni Artvin’e ve Erzurum’a bağlayan kara yolundaki T14 Tünelinde bakım onarım çalışması nedeniyle yol gece saatlerinde ulaşıma kapatılıyor.

Yusufeli’ni Artvin’e ve Erzurum’a

 

 

Hayati Akbaş

YUSUFELİ-Yusufeli T 14 Tünelinde 25 Mayıs’a kadar devam edecek olan bakım onarım çalışmaları için akşam saat 19.00’da kapatılıp sabah saat 06.00’da yeniden ulaşıma açılacak.

Tünel İçerisindeki çatlaklar nedeniyle tehlike oluşturan Yusufeli-Artvin kara yolunu üzerindeki T 14 Tüneli’nde çalışmalar başlatıldı.

Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü tarafından, Artvin-Erzurum Devlet Yolu’nda bulunan T14 Tünelinde yapılacak çalışmalar dolayısıyla belli zaman aralıklarında yolun trafiğe kapanacağı bildirildi.

Yapılan duyuruda, T14 Tünelindeki çalışmaların mal ve can kaybına sebebiyet vermeden yapılabilmesi için alternatif güzergâhı olmayan bu kesimde yol yapım çalışmaları esnasında ve sonrasında trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerektiği ifade edildi.

Yol Yapım çalışmalarına ilgili firma tarafından başlanılan çalışma kapsamında can ve mal güvenliğinin sağlanması için trafik işaretlerine uyulması gerektiği kaydedildi

25 Mayıs tarihine kadar yol aralıklı kapalı olacak

25 Mayıs’a kadar devam edecek olan yol çalışmaları akşam saat 19.00’da kapatılıp sabah saat 06.00’da yeniden ulaşıma açılacak.