Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Rize Devlet Hastanesinde Hemşireler Günü Kutlandı

Rize Devlet Hastanesinde 12 Mayıs Hemşireler Günü etkinliği personelin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Rize Devlet Hastanesinde 12

 

 

Rize Devlet Hastanesinde 12 Mayıs Hemşireler Günü etkinliği personelin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Rize Devlet Hastanesi konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliğe Rize Valisi Kemal Çeber’İn eşi Neslihan Çeber, Rize Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Şaban Ergene, hastane yöneticileri ve sağlık personelinin yoğun katılımıyla düzenlendi.

 

Rize Valisi Kemal Çeber’in eşi Neslihan Çeber yaptığı konuşmada, “Fedakar sağlık çalışanlarımızın hemşireler gününü kutlayarak, ilimiz sağlık hizmetlerinin sunumunda büyük katkıları ve emeği bulunan tüm hemşirelere canı gönülden teşekkür etti.”

Hastane Başhekimi Ergene ise, “Sağlık hizmetlerinin bir ekip hizmeti olduğunu belirterek hemşirelerimiz güç çalışma şartlarına rağmen ortaya koydukları, disiplinli, özverili, sabırlı, hoşgörülü, şevkatli tutumları ile sağlıklı insan ve sağlıklı toplum oluşumunda sağlık ekibinin temel taşlarından olmuştur. Dünyada ve ülkemizde nesillerin devamı için büyük önem arz eden sağlık hizmetlerinin sağlanması ve gelişmesi için hemşirelerimiz, sorumluluk bilinci ile vazifelerini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Bu bağlamda özveriyle hizmet veren bütün meslek mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

 

Program sonrasında emeklilik hakkı kazanan iki hemşireye bugüne kadar yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi takdim edilerek, programa katılan personellere özel ikramlarda bulunarak son verildi.